18 Ocak 2018 Perşembe

Cep Telefonuna MP3 Nasıl İndirilir?

Merhaba arkadaşlar.

Biliyorum ki cep telefon kullanımının bu kadar yaygınlaştığı bir ortamda hepiniz telefona mp3 indirmek istiyorsunuz. Kim istemez ki en sevdiği şarkıları telefonunda taşıyıp, istediği zaman dinleyebilmeyi.. :) Ancak bir çok mp3 indirme sitesi olmasına rağmen, bir çoğu hiç bir işe yaramıyor. Müzik indireceğini zannediyorsun ama bakıyorsun ki alakasız bir şey inmiş. Ya da indirdiğin şarkıyı sadece internet olduğu zaman dinleyebiliyorsun. O zaman indirmiş olmuyorsun ki zaten..

Bu sorunları sizin gibi bende yaşadım. Hatta telefona şarkı indirim derken virüs sahibi oldum. :/ Bir çok tecrübe yaşadıktan sonra kaliteli youtube mp3 dönüştürücü site buldum ve artık şarkıları sadece oradan indiriyorum. Size şimdi youtube mp3 sitesinden nasıl müzik indirdiğimi anlatacağım.

Siteye yukarıda bağlantı olarak verdiğim linke tıklayarak girebilirsiniz. Karşınıza böyle bir ekran çıkacak.


Arama kutusundan istediğiniz şarkıları arayarak telefonunuza indirebilirsiniz. Ya da Youtube'da en popüler şarkıların yer aldığı listeye göz atarak, beğendiğiniz videoları mp3 dönüştürücü sayesinde mp3 formatında telefonunuza indirebilirsiniz. MP4 formatında indirme işlemini de yapabilirsiniz. Bu özellik ekstra olarak sunulmaktadır. Kota dostu 64 kbps kalitede müzik indirmek için uygun bir site olduğunu düşünüyorum.

Kaliteyi önem veren ve yüksek ses kalitesi isteyen arkadaşlar için, 320 kbps kalitede mp3 indirme imkanı veren TubidyCep sitesini önerebilirim. Youtube MP3 sitesi gibi TubidyCep sitesi de güvenli ve ücretsizdir.

Bir problem yaşarsanız bana yazmaktan çekinmeyin. :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder